Kontakta oss 

 

Projekt och teknisksupport

Fredrik Botolfsson
Projekt- och Servicetekniker,
Sensorer och belysningsstyrning

fredrik.botolfsson@niko.eu
Mobil.:+46 (0)10 722 37 01

     

Robin Strandberg
Projekt- och Servicetekniker,
Niko Home Control

robin.strandberg@niko.eu
Mobil.:+46 (0)10 722 37 09

Försäljning

Tommy Lindholm
Distriktansvarig Väst

tommy.lindholm@niko.eu
Mobil.:+46 (0)10 722 37 07

     

Christoffer Elf
Distriktansvarig Stockholm/Syd

christoffer.elf@niko.eu
Mobil.:+46 (0)10 722 37 03

     

Stefan Johansson
Distriktansvarig Stockholm/Norr

stefan.johansson@niko.eu
Mobil.:+46 (0)10 722 37 06

     

Jörgen Jepsen
Distriktansvarig Syd

jorgen.jepsen@niko.eu
Mobil.:+46 (0)10 722 37 05 

     

Tobias Gråfors
Key Account Manager
Niko Home Control

tobias.grafors@niko.eu
Mobil.:+46 (0)10 722 37 04

     

Jonas Degow
Försäljningschef Sverige

jonas.degow@niko.eu
Mobil.:+46 (0)10 722 37 02