Všetky novinky

image
01.03.2019

Spoločnosť Niko uvedie na trh nový produktový rad stropných detektorov

Spoločnosť Niko na trh uvedie nový rad detektorov, ktorý je prvý svojho druhu a zabezpečuje bezproblémovú montáž vďaka jedinečnému montážnemu systému, ktorého patent je práve schvaľovaný. Belgický líder na trhu, čo sa spínacích materiálov, zásuviek a inteligentných produktov pre domácnosť týka, uvedie tento úplne nový a na montáž jednoduchý produktový rad v marci. Príslušná na používanie jednoduchá aplikácia bude elektroinštalatérom pomáhať pri uvádzaní do prevádzky a s nastavením. Za nový priekopnícky dizajn získal detektor ocenenie A’Design Award.

image
08.02.2019

Integrácia dizajnu a kvality: Niko x Modular

Spoločnosti Modular Lighting Instruments a Niko spájajú sily. Spolupráca dvoch partnerov Friends of Hue umožní ovládať inteligentné osvetlenie spoločnosti Modular bezdrôtovými spínačmi spoločnosti Niko. Dokonalosť dizajnu a kvality.

image
07.02.2019

Niko wins 'Factory of the Future' award

The digital transition keeps employment in Sint-Niklaas (Niko Belgium Headquarters)

image
31.01.2019

Prechod na digitálny vstupový systém je vďaka Niko hračka.

Plánujete pripojiť digitálny vstupový systém k Vášmu existujúcemu bežnému zvončeku? Niko, líder na belgickom trhu so zásuvkami, vypínačmi a inteligentnými domácimi riešeniami Vám to urobí ľahším. Vďaka úplne novému Niko dvoj vodičovému IP vstupovému systému, sa vytvorenie pripojenia stalo oveľa jednoduchším.

image
28.10.2018

Optimalizujte spotrebu energie vďaka Niko Home Control

Percento energie vyrobenej spotrebiteľmi, najmä zo solárnych panelov, nebolo nikdy vyššie. Ako si však môžete byť istý, že optimalizujete využívanie energie? Pri použití Niko Home Control ako centrálnej platformy vo vašom domove budú systémy partnerských značiek bez námahy prepojené a ich ovládanie bude prebiehať z jedného miesta. A vďaka flexibilite systému sa možnosti stále rozširujú. Používanie Niko Home Control spôsobí, že centrálne riadenie vašej spotreby bude odteraz naozaj jednoduchšie než kedykoľvek predtým, a to vďaka prepojeniu s novými partnermi z oblasti systému HVAC a z energetického sektoru: NIBE a Smappee.

image
20.09.2018

New: Secure with no worries using Niko plug-in terminals

From now on saving time is easy: Niko is launching socket outlets and switches with plug-in fittings, a nice addition to the trusted screw mechanisms. All standard functions for both screw and plug-in are available so the installer can work more easily and faster, without sacrificing quality. In addition, the products with plug-in terminals can be combined with all finishings, ensuring the timeless Niko design is retained.

Strana z 5